Hrvatska manekenka Nina Morić priznala da je sa 17 godina stavila silikon u usnu!
Hrvatski top model Nina Morić ispričala je da je još kao tinejdžerka u gornju usnu ubrizgala kolagen, da bi ga posle nekoliko godina - izvadila!
- Živim zdravo, hranim se zdravo, idem u teretanu. Kad mi je bilo sedamnaest, povećala sam gornju usnu i zbog toga sam se pokajala. Pre šest godina izvadila sam silikonski implant i posle toga nisam radila nikakve nove operacije na sebi. Imam 32 godine i još je rano za tretmane botoksom. Ako mi ne verujete, slobodno mi opipajte obraze. Moji su! - rekla je lepotica.
Manekenka je progovorila i o svom bivšem mužu, Fabriciju Koroni:
- Fabricio je otac mog deteta i to je uloga koju mu niko ne može oduzeti. U poslednje dve godine mi smo, kao i svaki bračni par, imali nesuglasica, međutim u ovom trenutku imamo civilizovan odnos iako nas osim brige za sina gotovo više ništa ne veže. Bilo je dana kada sam užasno patila zbog svega što se dogodilo, no bila sam prisebna da uzmem stvar u svoje ruke i odrastem preko noći pa su ružni dani sada iza mene - kaže Nina Morić.
Stavovi izneti u komentarima su privatno mišljenje njihovih autora, a ne redakcije portala i portal nije odgovoran za sadržaj komentara.
ne znate nista zivim u italiji i nina moric je vrlo ok devojka i majka svog deteta ..fabrizio corona mesti sve moguce za publicitet i da zaradi novce..strasno..jadna devojka..a tolko je bila zaljubljena u njega i upropastila svoju karijeru a on u zatvor..haos |