Pretraga

Oglasi

042 Internet

042 Internet

Ko je onilne

Imamo 903 gostiju i 1 član na mreži
"Veliki Brat" - skandal u kući!
četvrtak, 19 mart 2009 15:47
Nenad Čanak fizički nasrnuo na Mikija Đuričića u noći između subote i nedelje? I pored ugovornih obaveza odbija da se vrati u kuću.

 


Lider LSV-a Nenad Čanak napravio je nezapamćen skandal u kući "Velikog Brata", piše Press. U noći između subote i nedelje on je krenuo fizički da se obračuna sa Miroslavom Đuričićem, nakon što je saznao da ga je ovaj nominovao. Izvor ovog lista prepričao je nemilu scenu koju nisu zabeležile kamere, kada je Čanak, revoltiran svojom novimacijom, tražio od producenata da smesta napusti kuću. Smirio se tek kada su ga Željko Mitrović, Bojan Pajtić i gazda "Emotiona" Goran Stamenković ubedili da ostane na Košutnjaku. 


- Prvo je bacio štap ka Mikiju, potom je ušao u ispovedaonicu i počeo da psuje, galami i preti da će napraviti svima ogroman problem ako ga odmah ne puste napolje. Veliki Brat pokušao je Čanka da ubedi da postoje pravila, ali je on išao dotle da je pominjao čak i da će zvati svoje obezbeđenje da ih sve prebije i da će povući svojih pet poslanika iz Skupštine Srbije.
Mitrović, Pajtić i Stamenković su nagovarali Čanka da ostane u šouu, koji je tek oko šest sati ujutru pristao da ostane, uz obećanje da će paziti da njegov inače privilegovan status ne bude ugrožen - piše ovaj list.


Trenutno je nejasan njegov status, jer je on izašao samo kako bi se pojavio na sednici Skupštine Srbije i glasao. Po dogovoru je trebalo da se vrati u kuću, što Čanak trenutno izričito odbija, tako da će se ceo serijal najverovatnije nastaviti bez njega.

 

Sva ova dešavanja idu uz kritiku da ne postoji način da gledaoci vide šta se dešava u samoj kući, osim u terminima u kojima se pojavljuju svakodnevno na TV Pink. Ovo je prvi put da je takav slučaj, što baca sumnju da je ceo ovaj serijal Velikog Brata izgubio svoju formu po cenu pojavljivanja "pravih VIPovaca".
Foto: Blic


Podeli
Komentari (27)add comment
 1 2 3 > 

meky said:

canak,covek nije za ovo!i teba da se vrati u njegovu skupstinu!!!
29. 03. 2009

anaiema said:

ON JE BEZVEZE USO U KUCU. I ONAKO JE DEBIL. NE ZNA DA SE PONASA NORMALNO U KUCI. MISLIM SAMO CUTI, PA BRBLJA,PA CUTI ,PA BRBLJA....
21. 03. 2009

aaali said:

pravi vip nebi ni usli u ovu kucu strave i uzasa a ne vip zvezda,haos i katastrofa bruka dno dna.
20. 03. 2009

zoran 2 said:

ivan 1234- NERAZUMEM. ALI DOBRO.JA NEGDE UKESTO TACKE STAVIM ZAREZ. U BRZINI. A TI ivan 1234 NE RAZLIKUJESH , I TEBI JE ISTO ,OBRAZOVANJE I SHKOLOVANJE. DA LI TI UOPSHTE ZNASH SHTA SE SMATRA POD TERMINOM O B R A Z O V A NJ E.
20. 03. 2009

blla xxx said:

dugo je canak izdrzao smiren,gluposti,umesto da bude zabavno,ono se prepucavaju i jos se fizicki obracunavaju,zalosno.
20. 03. 2009

mala said:

katastrofa,nemoze kod nas nista bez skandala...dosta sto je izbor ukucana nikakav,sada i ovo,...
20. 03. 2009

Veljko said:

Ovo nije realiti shou,nego pozoriste,cim nema snimanje 24 sata.Nema smisla gledati to.
20. 03. 2009

Milorad said:

Prepoznao sam te Kostresu
20. 03. 2009

ja said:

I posle kazete da nista nije namesteno! Ma ovo je smesno prave nas sve budalama, sramota da kazu da su ponistili nominaciju. Ma svi su korumpirani i to se kod nas nikad nece popraviti. SRAMOTA ZA TV.
20. 03. 2009

ivan1234 said:

zorane zar te nije stid svoje neobrazovanosti,ovome bi se smejala i deca u vrticu,ili si i ti tog uzrasta
20. 03. 2009
 1 2 3 > 

Napišite komentar
Vaš komentar možete napisati ovde

busy
 

Pomirili se Mitrović i Nemeček!

15 3 2010

News image

Robert Nemeček se pomirio sa Željkom Mitrovićem i postao prvi čovek televizije "Avala"!

Farma 2010 - počelo je!

14 3 2010

News image

Poznate ličnost se uselile na seosko imanje. Prvi gazda Raka Radović!

Ceca o raskidu sa Cveletom!

14 3 2010

News image

Pevačica otvorila dušu i za magazin "Story" ispričala zbog čega je okončala šestomesečnu vezu!

Milan slavio, Emina nije razočarana!

14 3 2010

News image

Predstavnik Srbije na "Evrosongu" celu noć slavio svoju pobedu!

Mira Škorić: Dobro sam!

14 3 2010

News image

Pevačica se oglasila u javnosti nakon što joj je nastup otkazan zbog bombe!

Marija Šerifović ima pištolj?!

14 3 2010

News image

Pop pevačica priznala da je vlasnica jednog "gloka" za koga ima i dozvolu!

 
eXTReMe Tracker