Poznata muzičarka otvara svoju školu pevanja. Upis je uveliko u toku!
Svi oni koji bi voleli da nauče pravilno da pevaju, sada imaju priliku za to. Pop pevačica Aleksandra Kovač otvara školu pevanja "Beogradski glas" u kojoj će svi moći da savladaju osnove ovog zanata. Škola počinje sa radom 26. septembra, upis je uveliko u toku, a učenici će biti podeljeni u nekoliko grupa, u zavisnosti od godina starosti:
- Postoje dve vrste pevača. Jedna vrsta su oni pevači koji tehnički mogu mnogo toga da otpevaju, ali nemaju karakter i dušu. Druga vrsta su veliki pevači. Oni kojima je muzika najvažnija stvar u životu, oni koji su svoji, drugačiji, unikatni, iskreni, čarobni, oni koji znaju kako da vam se zauvek uvuku pod kožu. Ja ću ih naučiti kako da, pored pravilne upotrebe glasa i tehnike pevanja, izgrade svoj stil, budu inovativni - rekla je Aleksandra za "24 sata"
Stavovi izneti u komentarima su privatno mišljenje njihovih autora, a ne redakcije portala i portal nije odgovoran za sadržaj komentara.